До уваги слухачів та претендентів на навчання в Інституту вищої кваліфікації!

     Слухачам, що навчаються за магістерськими програмами "Маркетинг" та "Менеджмент організацій" і бажають підвищити рівень професійного використання англійської мови, додатково пропонуються факультативи з поглибленого вивчення ряду дисциплін англійською мовою,

Міжнародне співробітництво Інституту вищої кваліфікації, кафедри менеджменту КНТЕУ та ESCP-EAP Європейської школи менеджменту

У рамках співпраці з ESCP-EAP Європейською школою менеджменту, м. Берлін, Німеччина 20-25 травня проведено навчальний модуль "Економічна теорія для менеджерів" та семінар "Бізнес в Україні". 

Міжнародна наукова конференція "Співпраця університетів і бізнесу: навчання та розвиток консультативних можливостей в Україні" 23-24 квітня 2009 р.

 Інститутом вищої кваліфікації Київського національного торговельно-економічного університету на стадії завершення україно-канадського проекту “Регіональне навчання та розвиток консультативних можливостей в Україні”, спільно з Університетом МакГілл (м. Монреаль, Канада) 23-24 квітня 2009 р.проведено Міжнародну наукову конференцію “Співпраця університетів і бізнесу: навчання та розвиток консультативних можливостей в Україні”.

ІІ Міжнародний бізнес-форум «ПРОБЛЕМИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ ІННОВАЦІЙНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ В УКРАЇНІ» підсумки

    27 березня 2009 року Київським національним торговельно-економічним університетом, Інститутом вищої кваліфікації КНТЕУ спільно з Комітетом Верховної Ради України з питань науки і освіти, Міністерством освіти і науки України, Міністерством промислової політики України, Інститутом економіки і прогнозування НАН України, Торговим відділом Посольства В’єтнаму в Україні, Державною академією статистики, обліку та аудиту Держкомстату України, Державним інститутом інтелектуальної власності, Державним агентством України з інвестицій та інновацій, Українською асоціацією бізнес-інкубаторів та інноваційних центрів, Компанією Нокіа Сіменс Нет Воркс Україна проведено ІІ Міжнародний бізнес-форум „Проблеми та перспективи розвитку інноваційної діяльності в Україні”.

Cемінар-тренінг на тему "Управління конкурентоспроможністю підприємств готельного бізнесу"

   Інститут вищої кваліфікації КНТЕУ 25-27 лютого 2009 р., в рамках проекту "Регіональне навчання та розвиток консультативних можливостей в Україні" (Університет МакГілл, Канада), провів семінар-тренінг на тему "Управління конкурентоспроможністю підприємств готельного бізнесу". 

II МІЖНАРОДНИЙ БІЗНЕС-ФОРУМ "ПРОБЛЕМИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ ІННОВАЦІЙНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ В УКРАЇНІ"

"Інститут вищої кваліфікації, Київський національний торговельно-економічний університет та співорганізатори запрошують Вас до участі у II МІЖНАРОДНОМУ БІЗНЕС-ФОРУМІ "ПРОБЛЕМИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ ІННОВАЦІЙНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ В УКРАЇНІ", який відбудеться 27 березня 2009 року"...

Інформаційний лист 

ДО УВАГИ СЛУХАЧІВ ТА ПРЕТЕНДЕНТІВ НА НАВЧАННЯ!!!

В Інституті вищої кваліфікації 2 лютого 2009 року затвердженні "Правила прийому до Інституту вищої кваліфікації Київського національного торговельно-економічного університету на 2009-2010 навчальний рік". 

    Консультації щодо подання документів та умов вступу надаються з понеділка по п'ятницю (з 9.00 до 17.30) та у суботу з 9.00 до 16.00.

Ми чекаємо на Вас та Ваших друзів! 

Семінар для працівників Міністерства економіки України "Ефективне ведення переговорів"

   В Інституті вищої кваліфікації КНТЕУ з 22 по 24 грудня 2008 року відбувся короткостроковий семінар з підвищення кваліфікації працівників Міністерства економіки України "Ефективне ведення переговорів". 

Cемінар-тренінг на тему "Організація та проведення ділових переговорів"

      Інститут вищої кваліфікації КНТЕУ 28-29 листопада організував семінар-тренінг на тему "Організація та проведення ділових переговорів" в рамках проекту "Регіональне навчання та розвиток консультативних можливостей в Україні" (Університет МакГілл, Канада). Серед учасників семінару (32 особи) були представники малого та середнього бізнесу з різних регіонів України, викладачі вузів, що входять до українського консорціуму університетів (Дніпропетровський національний університет, Східноукраїнський національний університет ім. Даля, Одеський державний економічний університет, Тернопільський національний економічний університет). 

Бизнес-образование как предмет экспорта и импорта образовательных услуг

 На минулому тижні представники Київського національного торговельно-економічного університету - ректор, д.е.н., професор, завідуючий кафедрою міжнародної економіки Мазаракі А.А., проректор з науково-педагогічної роботи та міжнародних зв'язків Сай В.М., проректор з науково-педагогічної та методичної роботи Притульська Н.В. та директор Інституту вищої кваліфікації КНТЕУ Шклярук К. С. взяли участь у ХІІ-й Міжнародній науково-практичній конференції "Бизнес-образование как предмет экспорта и импорта образовательных услуг", яку проводила Російська асоціація бізнес освіти (РАБО).