Інститут вищої кваліфікації КНТЕУ переміг у номінації «Кращі спеціалізовані програми» бізнес-шкіл

Журнал БІЗНЕС склав традиційний щорічний рейтинг бізнес-шкіл України, серед яких чільне місце посів Інститут вищої кваліфікації КНТЕУ, перемігши в номінації «Кращі спеціалізовані програми».
В оцінюванні брали участь відомі випускники, які обрали українські МВА-програми і, як показує їх життєвий і кар’єрний шлях, очікування виправдалися. У коментарях БІЗНЕСу зроблено наголос на нинішню кризу, яка спонукає до пошуку нових рішень і отримання нових знань, а зростання популярності МВА-освіти в кризовий час – загальносвітовий тренд.

Виключно для спеціалістів АЗС

Інститутом вищої кваліфікації підписано договір з ТОВ ВОСТОК (сфера роздрібної торгівлі нафтопродуктами).
Корпоративна програма розроблена кафедрами факультету торгівлі та маркетингу (кафедра торговельного підприємництва та логістики; кафедра товарознавства, управління безпечністю та якістю; кафедра товарознавства та митної справи).

Співробітництво з Нацкомфінпослуг

    Інститут вищої кваліфікації Київського національного торговельно-економічного університету уклав договори про співробітництво з навчаннята проведення екзаменівз Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг.

Зарубіжні закупівлі – можливості для України

11-12 лютого 2015 року представники КНТЕУ І. Гужва, Н.Калюжна, К.Шклярук, Н.Ткаченко, О.Дяченко, Х.Напова, В.Приходько взяли участь у семінарі «Можливості зарубіжних закупівель та Угода СОТ про державні закупівлі», який проходив за підтримки Програми розвитку комерційного права (CLDP) Міністерства торгівлі США у координації з Міністерством економічного розвитку і торгівлі України.

Головне – не втрачати надію

За останніми даними Державної служби статистики Українив столиці 94 тисячі безробітних, рівень безробіття становить 6,5%. Рівень зайнятості населення зменшується, безробіття зростає. Гостро стоїтьпроблема молодіжного безробіття. Тому підвищення конкурентоспроможності безробітних громадян на ринку праці на основі якісної професійної підготовки або підвищення кваліфікації є одним із пріоритетних напрямів служби зайнятості.

ІX Міжнародний бізнес-форум «Проблеми та перспективи розвитку інноваційної діяльності в Україні»

17 березня в Київському національному торговельно-економічному університеті відбувся ІX Міжнародний бізнес-форум «Проблеми та перспективи розвитку інноваційної діяльності в Україні», організатором якого виступив Інститут вищої кваліфікації.