Співробітництво з Нацкомфінпослуг

    Інститут вищої кваліфікації Київського національного торговельно-економічного університету уклав договори про співробітництво з навчаннята проведення екзаменівз Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг.

Зарубіжні закупівлі – можливості для України

11-12 лютого 2015 року представники КНТЕУ І. Гужва, Н.Калюжна, К.Шклярук, Н.Ткаченко, О.Дяченко, Х.Напова, В.Приходько взяли участь у семінарі «Можливості зарубіжних закупівель та Угода СОТ про державні закупівлі», який проходив за підтримки Програми розвитку комерційного права (CLDP) Міністерства торгівлі США у координації з Міністерством економічного розвитку і торгівлі України.

Головне – не втрачати надію

За останніми даними Державної служби статистики Українив столиці 94 тисячі безробітних, рівень безробіття становить 6,5%. Рівень зайнятості населення зменшується, безробіття зростає. Гостро стоїтьпроблема молодіжного безробіття. Тому підвищення конкурентоспроможності безробітних громадян на ринку праці на основі якісної професійної підготовки або підвищення кваліфікації є одним із пріоритетних напрямів служби зайнятості.

ІX Міжнародний бізнес-форум «Проблеми та перспективи розвитку інноваційної діяльності в Україні»

17 березня в Київському національному торговельно-економічному університеті відбувся ІX Міжнародний бізнес-форум «Проблеми та перспективи розвитку інноваційної діяльності в Україні», організатором якого виступив Інститут вищої кваліфікації.

Урочисте закриття Тренінгової програми з питань вивчення нового законодавства у 2015 році

      10 грудня 2015 року Заступник Голови Національного агентства України з питань державної служби Олександр Скопич та директор Школи вищого корпусу державної служби Валентина Ковальчук провели урочистий підсумковий захід Тренінгової програми з питань вивчення нового законодавства та вручили сертифікати про проходження навчання державним службовцям.

Реалізація програми «Практичний курс англійської мови» для працівників Міністерства оборони України та Збройних Сил України

     За результатами конкурсу підписано договір між Київським національним торговельно-економічним університетом та Агенцією НАТО з підтримки і постачання щодо навчання з англійської мови працівників Міністерства оборони України та Збройних Сил України на базі Інституту вищої кваліфікації.