Нові програми МВА

   
 
 
 
 
Бренд-менеджмент
Менеджмент якості
Проектний менеджмент
Фінансово-економічна  безпека
Економіка довкілля і природних ресурсів
 
 
 
 
Опираючись на десятилітній досвід реалізації програм МВА та можливості КНТЕУ Інститут вищої кваліфікації продовжує розширювати перелік спеціалізованих програм МВА та запроваджує у 2015 році ще 5 нових, спрямованих на професіоналів, які бажають розвиватися і зростати не втрачаючи своєї спеціалізації:
Програми дають можливість отримати знання, необхідні сучасному менеджеру для цілісного, системного бачення бізнесу, а також вивчити особливості управління в залежності від функціональної чи галузевої специфіки.
 
 

Детальніше...

30 червня 2015 року в Інституті вищої кваліфікації відбулося урочисте вручення дипломів бакалаврам та спеціалістам

30 червня 2015 року відбулося урочисте вручення дипломів бакалаврам з менеджменту та обліку і аудиту, спеціалістам з правознавства та економіки підприємства (Програма перепідготовки управлінських кадрів для сфери підприємництва «Українська ініціатива»).

Захист випускних кваліфікаційних робіт студентів ІВК

     18, 22, 23 та 24 червня 2015 року в Інституті вищої кваліфікації КНТЕУ відбувся захист випускних кваліфікаційних робіт студентів третього курсу спеціальності «Правознавство» та Програми перепідготовки управлінських кадрів для сфери підприємництва «Українська ініціатива».

Фахівці Державної казначейської служби України в ІВК КНТЕУ

    
17 червня 2015 року розпочалось навчання 60 державних службовців –  начальників Управлінь (відділень) Державної казначейської служби України в районах, районах у містах, містах обласного  (республіканського) значення.

День університету – 2015

     Традиційно наприкінці травня Київський національний торговельний університет відсвяткував День університету. Цьогоріч захід відбувся напередодні 50-річного ювілею університету та 15-річного ювілею Інституту вищої кваліфікації.

Менеджери ринку нерухомості вперше пройшли навчання в державному ВУЗі – Київському національному торговельно-економічному університеті, Інституті вищої кваліфікації

4 квітня 2015 року завершилось навчання першої групи за професійною програмою підвищення кваліфікації менеджерів ринку нерухомості.

Презентація нових програм у Київському міському центрі зайнятості

     На початку березня 2015 року Інститут вищої кваліфікації на додаток до перемоги  у конкурсному відборі вищих навчальних закладів Київського міського центру зайнятості щодо підвищення кваліфікації безробітних громадян здобув перемогу у конкурсних торгах ще за трьома програмами:

VIII Міжнародний бізнес-форум «Проблеми та перспективи розвитку інноваційної діяльності в Україні»

     19 березня в Київському національному торговельно-економічному університеті відбувся VIIIМіжнародний бізнес-форум «Проблеми та перспективи розвитку інноваційної діяльності в Україні», організатором якого виступив Інститут вищої кваліфікації.