Випуск слухачів Програми перепідготовки управлінських кадрів для сфери підприємництва «Українська ініціатива»

10 грудня 2013 року відбулосяурочисте вручення дипломів випускникам Програми перепідготовки управлінських кадрів для сфери підприємництва Інституту вищої кваліфікації КНТЕУ.   

Сьомий випуск МВА

   В Інституті вищої кваліфікації 29 листопада 2013 року відбулося урочисте вручення дипломів випускникам, які навчалися в Центрі бізнес-освіти та здобули кваліфікацію магістрів із бізнес-адміністрування.

Перший - не останній

 Вебінар відбувся і це здорово! Спасибі всім! За технічними характеристиками - вважаю, що практика зведе усі нюанси до мінімуму. В цілому - дуже сподобалося! Інноваційно, зручно, практично!" -  Паньчак Марія (слухачка другого року навчання ІВК, спеціальність «Маркетинг») відгук про перший вебінар, організований для слухачів ІВК.

Тиждень малого та середнього бізнесу в Україні

     9 жовтня директор Центру бізнес-освіти Бідюк А.М. взяла участь у бізнес - дискусії "Образование для украинского бизнеса - бессмысленность, возможность или необходимость?",організатором якої виступив Інтернет-ресурс MBA Field.

Участь директора ІВК у засідання Міжвідомчої експертної групи Нацдержслужби

     24 вересня 2013 року під головуванням першого заступника Голови Нацдержслужби України Юлії Ковалевської відбулося засідання Міжвідомчої експертної групи з питань підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації фахівців у сфері європейської інтеграції та євроатлантичного співробітництва України.

Закриття сезону…

    27 червня став особливим днем для 60 начальників управлінь (відділів) Державної казначейської служби України зі всіх регіонів нашої країни, які з 17 по 27 червня навчалися в Інституті за напрямом «Державне управління». Адже в ІВК відбулося «закриття сезону» 2012-2013 навчального року з підвищення кваліфікації.

Випуск бакалаврів ЦПОМП ІВК

В Інституті вищої кваліфікації КНТЕУ 18 червня 2013 рокувідбувся урочистий випуск бакалаврів Центру післядипломної освіти та магістерських програм ІВК. Дипломи отримали бакалаври з менеджменту та з обліку і аудиту –  усього 24 випускника.

Новий досвід державного управління для працівників Пенсійного фонду України

    Враховуючи законодавчі ініціативи Президента України В.Ф. Януковича з реформування пенсійної системи співпраця інституту з Пенсійним фондом України щодо підвищення кваліфікації державних службовців набуває особливого значення.
    Щорічно, починаючи з 2002 року, працівники ПФУ навчаються в ІВК за оновленими програмами напряму «Державне управління» і 2013 рік не став виключенням.