Захист магістерських робіт студентів спеціальності «Облік і аудит»

12 листопада 2014 року в Центрі післядипломної освіти та магістерських програм Інституту вищої кваліфікації КНТЕУ відбувся захист дипломних магістерських робіт студентів сьомого курсу спеціальності «Облік і аудит» -  майбутніх випускників-магістрів.

ШОСТИЙ МІЖНАРОДНИЙ ФОРУМ «ІННОВАТИКА В СУЧАСНІЙ ОСВІТІ – 2014»

   21 та 22 жовтня представники Інституту вищої кваліфікації КНТЕУ брали участь у Шостому міжнародному форуму  «ІННОВАТИКА В СУЧАСНІЙ ОСВІТІ – 2014», який проходив у Київському Палаці дітей та юнацтва  21-23 жовтня 2014 року.

«День відкритих дверей у МакДональдз» для викладачів корпоративної програми МВА-Управління розвитком бізнесу

17 жовтня представники ІВК та викладачі корпоративної програми  МВА – Управління розвитком бізнесу, розробленої для працівників компанії МакДональдз, на запрошення управління персоналу компанії відвідали однойменний ресторан, розташований поблизу ст.м. «Лівобережна».

Гроші люблять тишу

   Саме тиша і впевненість має панувати при роботі з державними фінансами, а досягається це завдяки високому професіоналізму фахівців Державної казначейської служби України. Для підвищення кваліфікації з’їхались до Інституту вищої кваліфікації тридцять начальників Управлінь (відділень) Державної казначейської служби України в районах, районах у містах, містах обласного (республіканського) значення.

Організаційні збори слухачів ІВК (магістри, спеціалісти, бакалаври) набору 2014 року

   В Інституті вищої кваліфікації Київського національного торговельно-економічного університету (ІВК КНТЕУ) на початку жовтня 2014 р. відбулися зустрічі слухачів першого року навчання з адміністрацією ІВК.

Европейські кваліфікаційні рамки

Директор Інституту вищої кваліфікації Київського національного торговельно-економічного університету взяла участь науково-практичномусемінарі для викладачів та науковців українських вишів “Европейські кваліфікаційні рамки (ERK) та інструменти їх реалізації в програмі Horyzont 2020”, який відбувся 9 вересня в Києві.

#IceBucketChallenge Виклик прийнято!

     Колектив Інституту вищої кваліфікації прийняв естафету ректора КНТЕУ А.А. Мазаракі і долучився до збору коштів для захисників вітчизни, які проходять лікування у Головному міському клінічному госпіталі. 

Важко у навчанні – легко в бою

В липні цього року до кола замовників Інституту вищої кваліфікації Київського національного торговельно-економічного університету приєдналося Міністерство оборони України.