Важко у навчанні – легко в бою

В липні цього року до кола замовників Інституту вищої кваліфікації Київського національного торговельно-економічного університету приєдналося Міністерство оборони України.

Випуск бакалаврів IВК 2014 року

   18 червня 2014 року головною подією для випускників бакалаврських програм Центру післядипломної освіти та магістерських програм Інституту вищої кваліфікації КНТЕУ стало урочисте вручення дипломів.

ВІКНО МОЖЛИВОСТЕЙ – ЄВРОПЕЙСЬКИЙ ВИБІР

   12 червня 2014 р. на базі Національного агентства України з питань державної служби у рамках Програми Україна-НАТО з професійного розвитку цивільного персоналу сектору безпеки та оборони відбувся семінар на тему «Сучасні тенденції і проблеми міжнародної безпеки».

День університету

31 травня 2014 року в Київському національному торговельно-економічному університеті відбулася урочиста подія - святкування Дня університету. Партнерами цього масштабного заходу стали: «Carlsberg Ukraine», ГК «Нові продукти», ТОВ «ЛеБутик», «Епіцентр К», «Фуршет», ПАТ «Литер».

Відстань не перепона для навчання та спілкування слухачів ІВК

28 травня 2014 року кафедра готельно-ресторанного та туристичного бізнесу для слухачів Інституту вищої кваліфікації на базі лабораторії дистанційного навчання провела вебінар для магістрів, які виходять на написання дипломної магістерської роботи за спеціальностями «Менеджмент туристичного бізнесу» та «Менеджмент готельно-ресторанного бізнесу».

Майбутнє за інноваціями!

   20 березня 2014 року в КНТЕУ традиційно відбувся VІІ Міжнародний бізнес-форум "Проблеми та перспективи розвитку інноваційної діяльності в Україні", незмінними організаторами якого є Інститут вищої кваліфікації,  кафедри університету: менеджменту й економіки та фінансів підприємства.

НІ КОРУПЦІЇ!

   Інститут вищої кваліфікації провів тематичний короткостроковий семінар «Аспекти нового антикорупційного законодавства України» для працівників Головного управління Державної казначейської служби України у м. Києві.